top of page
mainbanner_edited.jpg

Veri ile Tasarım Sentezinde

İnovatif ve Yaratıcı Yaklaşımlar

Veri ve tasarım arasındaki bağlantıları kurarak bütünsel bir dijital strateji oluşturuyoruz. Ekibimiz, analitik titizlik ile yaratıcı tasarım arasında mükemmel dengeyi bulma konusunda uzmandır ve dijital varlığınızın hem görsel olarak çarpıcı yanlarını öne çıkarır, hem de stratejik olarak sağlam temellere oturmasını sağlar.

BİZ KİMİZ?

365 Derece, dijital yenilik ve akademik iç görüyü birleştiren bir çözüm ortağı olarak öne çıkmayı hedeflemektedir. Partnerlerimize, veri odaklı stratejiler ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Sosyal medya ve analitikten özel web ve mobil uygulamalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Akademik uzmanlıklarımız sayesinde, veri analizine dayalı etkili dijital stratejiler geliştirmekteyiz.

Kusursuz çözümler sunabilmek için pazar ihtiyaçlarını, kullanıcılarımızın alışkanlıklarını ve motivasyon unsurlarını araştırmaya vakit ve kaynak ayırıyoruz. Sektör liderlerinin onayladığı ve vazgeçilmez olarak gördüğü genel bir anlayış sunarak teknoloji standardı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. 

designers_edited.png

Farkımız

01.

Akademik Temellere Bağlı Veri Uzmanlığı

365° olarak, akademik mükemmeliyet ve dijital inovasyonun kesişim noktasında duruyoruz. İstatistik alanında seçkin akademisyenler tarafından kurulan yaklaşımımız, titiz veri analizi ve bilimsel içgörülere dayanmaktadır. Karmaşık verileri anlamlı dijital anlatılara dönüştürüyor ve her stratejinin veriye dayalı ve etkili olmasını sağlıyoruz.

02.

Kapsamlı Dijital Çözümler

Uzmanlığımız geniş bir dijital hizmet yelpazesini kapsamaktadır. İlgi çekici sosyal medya içerikleri oluşturmaktan ve detaylı raporlama sağlamaktan ileri analiz hizmetleri sunmaya kadar tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ekibimiz, çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek ve dijital operasyonlarınızı kolaylaştırmak adına ihtiyacınıza özel tasarlanmış anahtar teslim web ve mobil uygulamalar geliştirme yetisine sahiptir.

03.

Marka Kimliği ve Kreatif Hizmetler

Akademik titizlik ve yaratıcı yeteneğin benzersiz bir karışımı ile güçlü marka kimlikleri oluşturma konusunda uzmanız. Hizmetlerimiz sadece estetik değil; aynı zamanda markanızın anlamlı ve etkileyici olmasını sağlamaktadır. Titiz araştırma ve yenilikçi tasarımlarla markanızın hedef kitlenizle uyumlu olmasını ve dijital dünyada öne çıkmasını sağlıyoruz.

personal2_edited.jpg

Akademik Titizlikle Markanıza Güç Katma

365°, akademik mükemmeliyet temellerine dayanmaktadır. Akademik geçmişimiz, markanıza titizlik ve özenle karakterize edilen dijital hizmetler sunmamızı sağlar. 365°’de, markanızın dijital varlığı, bir akademik araştırma makalesindeki aynı titizlikle oluşturulur.

"Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz"

Ralph Waldo Emerson

Mail listemize katılın

Aboneliğiniz için teşekkür ederiz.!

bottom of page